Radijo liftingas

Beadatinė mezoterapija

Aparatinės procedūros

Procedūros metu naudojamas aparatas, kuris naudoja kintamą elektros ir elektromagnetinę energiją, kurios sukuria diaterminį efektą odoje, t.y. endogeninę šilumą, veikiančią kolageno ir elastino skaidulų gamybą bei jų kokybę. Radijo bangos taip pat yra mezoterapijos sistema, palengvinanti aktyviųjų medžiagų įvedimą į odą, visų pirma hialurono rūgšties, kuri yra aktyvus mitybos stiprintojas ir fibroblastų „gyvenimo kokybės“ garantas.

Procedūros metu jaučiama maloni šiluma, oda prisotinama aktyviomis medžiagomis. Rezultatas pajuntamas po 2 - 3 dienų. Rekomenduojama kartoti kas 10 dienų iki norimo rezultato.

Ši procedūra yra alternatyva klasikinei mezoterapijai (injekcijoms), be to padeda išvengti šalutinio poveikio, kuris paprastai būna po mezoterapinių injekcijų (patinimas, paraudimas, mikro hematomos). Dėl šios priežasties beadatinė mezoterapija gali būti taikoma daugeliu atvejų veido ir kūno procedūroms.

Mezoterapijos metu sukuriama elektroporacija, kuomet saugiai ir nepažeidžiant ląstelės membranos, įvedamos kosmetinių priemonių molekulės į ląsteles. Kartu su ultragarso bangomis leidžia kosmetinėms priemonėms patekti į dar gilesnius odos sluoksnius. Rezultatai matomi jau po pirmosios procedūros. Daugeliu atvejų poveikis pastebimas jau po pirmosios procedūros. Ilgalaikis efektas atsiranda atlikus procedūrų kursą. Procedūras rekomenduojama atlikti kartą per savaitę, veido srityje atliekamų procedūrų intensyvus kursas iki 4-6 procedūros, atliekant jas kas savaitę.