Mikroadatinė mezoterapija

Kas yra mikroadatinė mezoterapija? 
 
Mikroadatinė mezoterapija – tai mezoterapija, kurios metu taikoma 
„traumos“ terapija, kuomet sterilių adatų kasete yra padaromi mikro dūriai odoje, sukeliant „fizinę traumą“, tuo pačiu, yra tepamas mezoterapinis kokteilis, kuris per padarytus mikro kanalus patenka į dermos sluoksnį. Odos subadymas mažomis, tačiau tankiomis adatėlėmis skatina dermos atsistatymą bei kolageno bei elastino sintezę. Papraščiau tariant, priemonių skvarbumas padidinamas keliasdešimt kartų.
Šių dūrių tikslas yra skatinti kolageno gamybą, odos ląstelių proliferacija (
ląstelių susidarymo skatinimas, bandant „užgydyti“ žaizdą, kurios nesimato), todėl oda tampa lygesnė, stangresnė, šviesesnė, bei atrodo sveikai. Būtent dėl šių priežasčių, procedūra neretai vadinama kolageno indukcine terapija.


Kuo ypatinga mikroadatinė mezoterapija su EPN Sistema? 
 
tai naujos kartos technologija, mikro-adatinės terapijos ir elektroporacijos kombinacija, skirta tiesioginiam veikliųjų medžiagų įvedimui į odos ląsteles ir į gilesnius odos sluoksnius. 
EPN pagalba veikliosios medžiagos efektyviai pristatomos į skirtingus veido ar galvos odos audinių gylius. Ši technologija sukelia mažiau diskomforto pacientui, nes procedūra atliekama su mažesnio ilgio elektrostimuliuojančiomis, laikinąsias poras ląstelės membranose sukuriančiomis adatomis (adatos veikia kaip elektrodai), palyginus su klasikine mezoterapija, kurios metu siekiant gauti panašius rezultatus, reikėtų naudoti ilgesnes adatas.

Dažnumas
 
Kadangi oda atsinaujina maždaug kas 30 dienų, optimaliausia procedūrą kartoti kas 3 – 4 savaites.
 
Kaip tai veikia?
 
Naudoju naujausią ir vienintėlį rinkoje EPN sistemos aparatą. Dedama adatų kasetė, kuri ne tik perforuoja odą, tačiau per adatas perduoda ir mikroimpulsus, kurių deka naudojamo kokteilio skverbimasis padidėja 10 kartų.
 
Kodėl tai naudinga?
 
Mikroadatinės mezoterapijos metu, naudoju turtingus peptidais ir hialurono rūgštimi kokteilius, odoje pagerėja kolageno ir elastino sintezę, odos ląstelės aprūpinamos deguonimi ir pamaitinamos.
 
Rezultatas
 
Iš karto po procedūros galima odos eritema, kuri praeina per kelias valandas, tačiau dienos eigoje gali suintensyvėti, dėl kraujo cirkuliacijos pagerėjimo odoje. Kitą dieną raudonio dažniausiai nesimato, gali šiek tiek “traukti” veidą. Būtina naudoti drėkinamą kremą ir apsaugą nuo saulės. Po trijų dienų matomas ryškus odos būklės pagerėjimas- oda skaisti, sveika ir švytinti. Sumažėjęs raukšlių gylis, oda pastebimai stangresnė.
 
Pagrindinės savybės ir nauda

Tinka visiems odos tipams

Minimalus poprocedūrinis laikotarpis (galima drąsiai keliauti atgal į darbą ar užsiimti neaktyvia veikla)

Efektyvus būdas pašalinti pigmentaciją, randelius, smulkias raukšleles

Odos būklė akivaizdžiai pagerėja jau po pirmos procedūros

Skatina kolageno gamybą 


​ 
Ką būtina žinoti
 
Mikroadatinės mezoterapijos procedūra įprastai trunka 45 – 60 minučių.
 
Po mikroadatinės mezoterapijos oda gali šiek tiek parausti, tačiau paprastai raudonis išlieka nuo 2 iki 24 valandų.
 
Būtina maksimali apsauga nuo saulės (bent 30SPF), dvi savaites negalima degintis saulėje ar soliariume.
 
Tą pačią dieną negalima sportuoti
 
5 – 6 dienas rekomenduojama nesimaudyti baseine ar eiti į pirtį.
 
Rezultatas džiugins ilgiau, jei po procedūros vengsite priemonių su spalva bent 24 valandas.